Maria Vargai reality

3 izbový

50,01 m2

Mária Žondová

Mária Žondová

0907 873 417
maria@mariavargai.sk

KódMV324B2D
Druh ponukyPredaj, 2 izbový
LokalitaPrešovský kraj, Prešov, Prešov
Výmera50,01 m2
Počet izieb3
Poschodie1 / 3

Popis

Jarková ulica, situovaná priamo v historickom jadre mesta, prešla v nedávnej minulosti rekonštrukciou, čo bývaniu pridáva na hodnote a atmosfére aj vďaka použitiu tradičných materiálov, ako kameň, kov a drevo. Okrem atraktívnejšieho okolia je ulica vybavená kamerovým systémom, ktorý zvyšuje pocit bezpečia v danom území.

Zamilujte si tento 2 izbový byt na predaj v centre Prešova, nachádzajúci sa v kvalitne realizovanej novostavbe. Nachádza na prvom poschodí tehlového domu. Výmeru má 50,01 m2. K dispozícii je, samozrejme, výťah. Vstup do domu je bezbariérový. 

Skladba bytu: z predsiene sa dostaneme do dennej časti bytu - otvoreného priestoru pozostávajúceho z jedálenského kúta, kuchyne a obývačky. Odtiaľ sa dostaneme do hlavnej spláne a do kúpeľne s toaletou.

 

Fotografie z priebehu výstavby nájdete tu: https://www.mariavargai.sk/sk/nehnutelnosti/byty/4-izbovy/tehlove-byty-na-predaj-v-centre-lukrativna-lokalita-novostavba

 

Úvodné foto ilustračné.

Ak vás táto ponuka zaujala natoľko, že by ste k nej radi získali viac informácií, išli na obhliadku, či ju rovno kúpili, kontaktujte ma. Prosím, nezabudnite pripojiť aj vaše meno; na anonymné požiadavky odpovedať nebudem. Ďakujem pekne. 

Mária Žondová
Mária Vargai reality

 

Zľava 10% pre našich klientov na elektrospotrebiče v obchode s elektronikou OKAY Prešov, informácie nájdete tu:
https://www.mariavargai.sk/sk/novinky/hor-sa-na-nakupy

_ _ _ _ _ _ _


Zľava 5% pre našich klientov na nábytok, kuchynské linky v predajniach Decodom, informácie tu:
https://www.mariavargai.sk/sk/novinky/nakupte-nabytok-so-zlavou

_ _ _ _ _ _ _

Mojou prácou je vám nielen predať nehnuteľnosť, či nájsť bývanie. Súčasťou tohto procesu je aj to, aby ste sa pri ňom cítili čo najpohodlnejšie a čo najbezpečnejšie. Aj preto je moja realitná činnosť poistená v poisťovni Generali. 

Doplnkové informácie

Stav objektunovostavba
Vlastníctvofiremné vlastníctvo
VýťahÁno
Konštrukcia stavbytehlová
Oknádrevené
Energetický certifikátnebol vyhotovený
Mám záujem Zavolať